KONST / Litografier / Färglitografi 12422022
nr 1242 2022
Antoni TÃ pies
(1923-2012), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 30/150, bladets mått: 75x57 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:11:21
2.600 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.400 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
18 mar
Antoni TÃ pies
Läs mer om Antoni TÃ pies